20 квітня відбудеться великий сольний концерт Артема Пивоварова в Києві!

Артем Пивоваров – самобутній український артист, чиї пісні миттєво стають хітами

Тренер “Голосу країни”, законодавець музичних трендів, що популяризує українську культуру та збирає повні зали по всьому світу. Після двох солдаутів у столичному Stereo Plaza та двох концертів у Палаці “Україна” з оркестром та хором під час повномасштабної війни артист призначає наступне місце зустрічі в Києві – Палац Спорту!

На концерті на вас чекають справжня українська музика та нове унікальне шоу! Ця масштабна музична подія вразить яскравістю, зачепить струни душі та справить незабутнє враження.

Ви поринете в особливу атмосферу, відчуєте магічну силу музики та почуєте наживо улюблені хіти: “Дежавю”, “Міраж”, “Думи”, “Маніфест”, “Там у тополі” тощо. Концерти Pivovarov Team – це завжди шалена енергія, щирі емоції та відверте спілкування. Приходьте та ловіть правильні вібрації!

Цей концерт, як і всі попередні, має благодійну мету. Артем Пивоваров з командою підтримує ЗСУ з перших днів повномасштабної війни. Зібрані на концерті кошти будуть спрямовані на придбання речей, що допоможуть нашим воїнам у боротьбі за свободу та майбутнє України.

concert.ua

Деталі:

  • Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця
  • Вікові обмеження відсутні
  • Тривалість: 90 хвилин
  • У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття.
  • Після закінчення тривоги концерт буде продовжено