Валерія Охтирчанка презентувала новий кліп на авторську пісню «Земле моя» до Дня української дежавності

27 липня, до Дня української дежавності співачка Валерія Охтирчанка презентувала новий кліп на авторську пісню «Земле моя»

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Валерія Охтирчанка розповіла, що в її репертуарі здебільшого переважають патріотичні композиції. І пісня «Земле моя» не стала виключенням. Це своєрідний подарунок українцям – ритмічна, запальна пісня, під яку хочеться радісно проживати літні дні, не дивлячись на всі перешкоди:

«У кліпі хотіла показати утвердження зв’язку сучасних українців із багатьма поколіннями нашого народу, нагадати про багатовікову культуру, самобутність і красу української природи. Пісня «Земле моя» – це про любов до кожного куточку України, її різноманіття та величі».

Символічним стало те, що пісня починається із рядків «Ах, зараз би в Одесу з тобою і попірнати в Чорному морі» – це те, що болить кожному українцеві.

За словами співачки, робота над піснею і кліпом тривала рік. І, мабуть, чекала свого вчасного моменту, щоб підбадьорити всіх українців у спекотні дні.

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов