Євробачення-2024: з’явилися нові несподівані прогнози букмекерів для України

Список фаворитів на Євробаченні-2024 знов змінився після того, як  оприлюднили список пісень фіналістів Національного відбору в Україні та після петиції фінів за відсторонення Ізраїлю

Ця інформація з’явилася на сайті Eurovision world, передає «Оперативна Україна інфо».

Знову букмекери оновили прогнози щодо пісенного конкурсу “Євробачення-2024”. Тепер їхнім фаворитом є учасник від Великої Британії. До того, як країна обрала свого представника, конкурсанту від Британії пророкували лише 10-те місце.

Три тижні тому стало відомо, що у Мальме поїде Оллі Александер, більш відомий як соліст і клавішник гурту Years & Years. Оллі шестиразово номінувався на премію Brit Awards, а також був номінований на премію Британської телевізійної академії і премію Critics’ Choice Television Award за найкращу чоловічу роль.

Він відомий також за роллю у драматичному серіалі “Це гріх” (It’s a Sin).

На другому місці опинилася Україна. Наша країна піднялася із третього місця, що може бути повʼязане із тим, що організатори Національного відбору оприлюднили пісні фіналістів. Представника від України оберуть 3 лютого.

На 3 місці наразі Італія, а на 4-му – країна-господарка Євробачення-2024 Швеція.

Ізраїль, який тривалий час тримався на першому місці, а донедавна посідав друге, опустився на 5-ту сходинку.

Припускаємо, що це може бути через те, що понад 1400 фінських професійних музикантів звернулися до громадського мовника Yle і з вимогою повпливати на Європейську мовну спілку, аби та заборонила Ізраїлю брати участь у конкурсі через нібито “воєнні злочини” в Газі.

68-й пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, у травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 відбудеться на стадіоні на Мальме-Аренів суботу, 11 травня.

Юрій Іванов